דירוג האשכול:
  • 3 הצבעות - 3.67 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trail Mode בקשה ל
  באיזה שרת : Casual
 SteamID64 : 76561198174670654
 שם בסטים : הקדוש All I N33D
קישור לפרופיל של הסטים שלכם : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
 שם פרטי :נדב 
 למה אתם רוצים להיות בצוות : אני רואה הרבה אנשים שמקללים והורסים את החוויה של המשחק בשרת אני רוצה לעזור לרסן את זה חוץ מזה אני ממש אוהב את המוד של השרת ואת השרת עצמו ומוכן להשקיע הרבה
למה כדאי לנו לקבל אותך : כמו שאמרתי אני אוהב את השרת ורוצה לעזור בכל דרך אפשרית שאוכל 
  כמה תוכל להיות מחובר/פעיל : לפחות 4 שעות ביום
אחלה גבר , הוגן , אחראי , מתמיד !!
מסכים,צריך להוריד אחרים ולעלות אותו... (האלה שלא משחקים)
גבר מגיע לו אדמין אחד הגברים אחרי ועוזר
125 איש ראו בטח אחד מהם זה סולטי/אחד המנהלים פה ואף אחד לא הביא לי תשובה כן או לא אם אפשר תשלחו לי הודעה אם כן או לא
אני לא יכול לעלות אף אחד שאני לא מנהל שלו אבל שהיה בהצלחה Rolleyes
[Image: 9254239.jpg]
אחי אני רוצה TraiL לא אדמין
(08-27-2017, 12:26 PM)All I N33D כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view. באיזה שרת : Casual
SteamID64 : 76561198174670654
שם בסטים : הקדוש All I N33D
קישור לפרופיל של הסטים שלכם : You are not allowed to view links. Register or Login to view.
שם פרטי :נדב
התקבל
למה אתם רוצים להיות בצוות : אני רואה הרבה אנשים שמקללים והורסים את החוויה של המשחק בשרת אני רוצה לעזור לרסן את זה חוץ מזה אני ממש אוהב את המוד של השרת ואת השרת עצמו ומוכן להשקיע הרבה
למה כדאי לנו לקבל אותך : כמו שאמרתי אני אוהב את השרת ורוצה לעזור בכל דרך אפשרית שאוכל
כמה תוכל להיות מחובר/פעיל : לפחות 4 שעות ביום
התקבל
התקבל בהצלחה ננעל
[Image: 9254239.jpg]

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About ggamers/funforbattle

שלום וברוכים הבאים ל GGamers אנחנו קהילה קטנה שמנסה להיתפתח למשהו גדול ולתת את חווית המשחק הכי טובה שאפשר.