דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחלה אדמינים !
ביום שלישי שזה היום נכנסתי לשרת ה CASUAL וצחקתי עם שחקן ואמרתי לו "תביא תאקדח שלך או שאני יהרוג אותך" עכשיו כמובן שזה בצחוק ואני לא באמת הולך אליו הביתה ויהרוג אותו חחח
קיצר אחר כך המשכתי לרשום בצאט שזה היה ממש לא מוצדק והאדמין צריך לחשוב למה הוא נתן לי את המיוט שם אדמין:Nadav אני חושב ואז PERRY שמע על מה שקרה והוריד לי את המיוט ואז כמובן הפסקתי לריב עם האדמין ואז הראל עבר לקבוצה שלנו ואמר מה קרה אני לא מבין למה אני "מתחכם" עם האדמין ואז PERRY אמר בואו נוריד לי את המיוט והוא יסביר מה קרה ואז אמרתי בסדר אני יסביר להם ואז אחרי שהסברתי להם קיבלתי באן על יום מהראל על "שהתחכמתי" עכשיו מה שאני רוצה לדעת איך התחכמתי אם ביקשתם ממני לספר את מה שקרה ביני לבין האדמין אני לא מבין 
אני לא מתפלא למה אין הרבה שחקנים בקהילה עם איך שהאדמינים עושים מה שהם עושים מקווה שמישהו יבין מה שקרה ואם בכלל יקרא מה שרשמתי או שבכלל תתעלמו אבל מקווה שתבינו

ואם יש משהו שטעיתי שאחד האדמינים יתקן אותי
לא אכפת לי אם תורידו לי את הבאן אני רק רוצה להסביר את המקרה ושתבין מה האדמינים האלה עשו תנסה לקרוא את זה
יהיה נחמד אם תקרא
אז תפנה לדיווחים ותלונות.

[Image: 09-funny-gif-243-dog-loves-head-massage.gif][Image: giphy.webp]
קודם כל אתה איימת על בן אדם,  לא משנה באיזה אופן ואמרת ואני מצטט : " יראש קובייה תביא תאקדח או שאני הורג אותך " (פלקסבוי) , זה איום לכל דבר וגם סוג של העלבה עכשיו קיבלת מיוט ל5 דק כאשר ירד לך המיוט זה היה השיא בכך שאמרת לי שאני לא יודע להיות אדמין או שאני צריך לקרוא את החוקים אני לא עשיתי עם זה כלום עד שדיברת שוב על המיוט שלך ולמה קיבלת אותו והסברתי לך כמעט 8 פעמים המשכת להספים ולהתחכם עקב סיבת המיוט מה שגרם לך לקבל מיוט של 15 דק ואז כאשר נגמר לך המיוט הזה גם (אפשר לראות בסורס שלא הורידו לך את המיוט ) המשכת אני כאמור לא המשכתי להסביר לך כי אני לא יגיד לך את זה יותר מידי פעמים  . פה אני מסכם : את הבאן שקיבלת אולי הוא לא היה מוצדק ואני לא הבאתי אותו אני הבאתי את המיוטים שהיו מוצדקים לחלוטין בכל מקרה ירד לך הבאן ממזמן אז אין מה לדבר על זה שוב מה שאני מבקש ממך זה להפסיק לעשות דברים כאלה כי זה לא תורם לכיף בשרת ולא לאווירה בו ובטח ובטח שלא לך תודה ויום נעים . 

steam : Nadav @GGamers.Net
[Image: giphy.gif][Image: giphy.gif]
ננעל

[Image: giphy.gif]

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About ggamers/funforbattle

שלום וברוכים הבאים ל GGamers אנחנו קהילה קטנה שמנסה להיתפתח למשהו גדול ולתת את חווית המשחק הכי טובה שאפשר.