דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני לא מצלח להכנס לשרת יכול להיות שיש לי באן?.
יש לי בעיה אני לא יכול להכנס לשרת יכול להיות שקבלית באן אם כן למה אני לא קללת כי יש לי בעיה במיק אז אני בכלל לא יכול לדבר
הגב
(09-09-2017, 09:08 PM)אוראל כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.יש לי בעיה אני לא יכול להכנס לשרת יכול להיות שקבלית באן אם כן למה אני לא קללת כי יש לי בעיה במיק אז אני בכלל לא יכול לדבר

תרשום לי בבקשה מה זה רשום לך בקונסול
הגב
זה רשם לי השרת לא מגיב
הגב
(09-10-2017, 11:53 AM)אוראל כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.זה רשם לי השרת לא מגיב
תבדוק שאתה שם את הכתובת הנכונה להיתחברות יש לך באתר כפתור כחול ליד כול שרת תבחר את השרת שאתה רוצה ותלחץ ותאשר את מה שהוא אמר לך
זה אמור לחבר אותך לשרת ואם המשחק סגור הוא גם יפתח לך
הגב
כן שאני לחץ על זה מה זה מראה לי וגם לרשם את זה בפגודת
הגב
(09-10-2017, 01:26 PM)yogev כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(09-10-2017, 11:53 AM)אוראל כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.זה רשם לי השרת לא מגיב
תבדוק שאתה שם את הכתובת הנכונה להיתחברות יש לך באתר כפתור כחול ליד כול שרת תבחר את השרת שאתה רוצה ותלחץ ותאשר את מה שהוא אמר לך
זה אמור לחבר אותך לשרת  ואם המשחק סגור הוא גם יפתח לך
זה לא עובד
הגב
(09-12-2017, 04:04 PM)אוראל כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(09-10-2017, 01:26 PM)yogev כתב: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
זה אמור לחבר אותך לשרת ואם המשחק סגור הוא גם יפתח לך
זה לא עובד
זה לא יכול להיות זה חייב לרשום לך משהו תעתיק מה זה רושם לך בקונסול
הגב
עבר לתמיכה כללית
[Image: 9254239.jpg]
הגב
זה רשם לי שהשרת לא מגיב וחברים שלי משחקים בוא
הגב
תצלם מה זה מראה לך
[Image: 9254239.jpg]
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים

About ggamers/funforbattle

שלום וברוכים הבאים ל GGamers אנחנו קהילה קטנה שמנסה להיתפתח למשהו גדול ולתת את חווית המשחק הכי טובה שאפשר.